Понеділок, 18.11.2019, 20:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт не обслуговується! Нова адреса: http://kurylak.ga/

Каталог файлів

Головна » Файли » Файли

Квантовий компютер і телепортація
[ Викачати з сервера (5.39 Mb) ] 08.01.2014, 17:22

В даний час область квантових обчислень вважається майбутнім галузі обробки даних. Квантові обчислювальні системи майбутнього будуть володіти обчислювальною потужністю в тисячі разів перевершує потужність сучасних суперкомп'ютерів, споживаючи при цьому на порядки менші кількості електричної енергії. В даний час вже існують перші робочі квантові комп'ютери, розвиток яких іде бурхливим темпом, а перший з них, D-Wave One, з моменту його першої появи два роки тому вже подвоїв свою обчислювальну потужність.
Нагадаємо нашим читачам, що квантові обчислення відрізняються від класичних обчислень рівнем їх фундаментальної реалізації. У традиційних комп'ютерах використовуються біти, здатні оперувати двома значеннями, логічної 1 і 0. Основою квантових комп'ютерів є квантові біти, кубіти, які завдяки ефектів квантової механіки можуть перебувати і в третьому стані, у стані квантової суперпозиції, коли їх значення дорівнює 1 і 0 одночасно. Крім того, відмінності між звичайними і квантовими комп'ютерами стосуються і методів організації обчислень. Наприклад, традиційний комп'ютер вирішує задачі математичної оптимізації послідовно, прораховуючи один варіант за іншим, а квантовий комп'ютер оцінює відразу весь масив рішень, вибираючи з нього найбільш оптимальні варіанти, що дозволяє знайти не тільки єдине найкраще рішення, але і десятки тисяч близьких альтернативних варіантів вирішення задачі за короткий час. Коли перший квантовий комп'ютер D-Wave One (DW1) вперше дебютував у травні 2011 року, в його складі налічувалося 128 квантових бітів, оточених спеціалізованими чіпами і електричними ланцюгами, що забезпечують функціонування квантового біта. При вирішенні завдань певного роду за допомогою технології адіабатних квантових обчислень цей комп'ютер у багато разів перевершував найпотужніші суперкомп'ютери. Однак, нещодавно випущений квантовий комп'ютер D-Wave Two (DW2), що володіє 512 квантовими бітами, змушує його попередника "нервово палити в сторонці".

Квантовый компьютер D-Wave 2 обгоняет средний суперкомпьютер в 3600 раз

Кожен кубіт є крихітним мікропроцесором, які працюють за допомогою ефектів надпровідності і квантової механіки. Можливості квантових обчислювальних систем безпосередньо пов'язані з кількістю пов'язаних один з одним кубітів. Якщо зв'язати всі 509 кубітів комп'ютера D-Wave Two, які беруть безпосередню участь в обчисленнях, один з одним, то її продуктивність буде вище на 100 порядків, ніж продуктивність його попередника. Однак, компонування кубітів нового комп'ютера дозволяє зв'язати один кубіт тільки з вісьмома сусідніми кубітами. Незважаючи на це, комп'ютер DW2 приблизно в 300 тисяч разів більш потужним, ніж комп'ютер DW1.
При проведенні тестів, в яких були задіяні 439 кубіт для вирішення спеціалізованих оптимізаційних алгоритмів CPLEX, комп'ютер DW2 знайшов 100 варіантів рішень за половину секунди часу, що 3600 разів швидше, ніж необхідно суперкомп'ютера, який витрачає на це приблизно півгодини часу.

 

Квантовый компьютер D-Wave 2 обгоняет средний суперкомпьютер в 3600 раз

Для того, щоб досягти повного використання квантових ефектів, кубіти комп'ютера DW2 перебувають у надзвичайних умовах навколишнього середовища. Їх температура становить 0.02 градуси за шкалою Кельвіна, що в 150 разів холодніше, ніж температура в міжзоряному космічному просторі. Глибина вакууму, в якому знаходяться кубіти комп'ютера в 100 мільярдів разів нижче, ніж атмосферний тиск при стандартних умовах. Завдяки використанню системи захисту, зовнішнє магнітне і електричне вплив на кубіти знижено в 50 тисяч разів. Примітним є той факт, що для створення наднизької температури і глибокого вакууму потрібно всього 15.5 кіловат електричної енергії, а сам комп'ютер займає лише 10 квадратних метрів площі, що абсолютно незрівнянно з тисячами кіловат і величезними просторами, займаними суперкомп'ютерами та супутньою інфраструктурою.
Компанія Google, НАСА і Університетська Асоціація космічних досліджень (Space Research Universities Association),та Google закупили DW2, заплативши в районі 15 мільйонів доларів.


 

В архіві знаходиться література, в якій описано основи квантової механіки, роботу квантових компютерів, обгрунтовано науково телепортацію, йогу, паранормальні явища. Є і програма для відкриття та читання файлів.

Категорія: Файли | Додав: Vlad_Kurylak | Теги: Квантовий компютер
Переглядів: 404 | Завантажень: 150 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Форма входу

Пошук

Календар

Архів записів

Наше опитування

Оцініть цей сайт
Всього відповідей: 18

Підписка на розсилку rss

Підписка. Ваш email:

Delivered by FeedBurner

Міні-чат

 
200

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостів: 1
Користувачів: 0

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Різне

лічильник відвідувань 200stran.ru: Flag Counter