Четвер, 22.08.2019, 01:43
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт не обслуговується! Нова адреса: http://kurylak.ga/

Головна » 2014 » Липень » 8 » Список безкоштовних конструкторів сайтів. Зробити сайт безкоштовно
14:35
Список безкоштовних конструкторів сайтів. Зробити сайт безкоштовно

Існує два принципово разних способу створити сайт. Перший вимагає витрат на доменне ім'я і хостинг, базових знань роботи сервера, мови розмітки HTML і інших супутніх речей. Другий спосіб безкоштовний і пред'являє менш критичні вимоги до творця сайту - все робиться в онлайн режимі на спеціальних сервісах, званих конструкторами сайтів. Інтернет розвивається бурхливо і такі конструкторів стає все більше і більше. Їх список з описами послужить вам добру службу в тому випадку, якщо ви не хочете вкладатися і вирішили скористатися послугами безкоштовних конструкторів сайтів .При складанні списку були охоплені безкоштовні конструктори сайтів Росії, України і зарубіжжя. Деякі з них мають платні тарифи, але абсолютно всі дають можливість безкоштовно створити сайт. Є, звичайно, різні обмеження, які описані і дадуть вам загальну картину про кожен конкретний конструктор пропонованого списку.Кількість сервісів в інтернеті обчислюється десятками - охопити все важко, втім, така мета і не ставилася.
ucoz.ru
Створений в 2005 році, має українську версію ucoz.ua. Ucoz надає безліч можливостей, на нім можна робити майже все, якщо не говорити про інтернет-магазини і подібні комерційні проекти. Юкоз пропонує 16 мовних локалізацій, більше 200 готових шаблонів, безлічі готових віджетів і опцію безкоштовного підключення свого домена. Є FAQ, підручник, блог, форум і контакти в соціальних мережах. Система гарантує 99% аптайма і резервне копіювання сайту. Конструктор пропонує також безкоштовну опцію створення резервної копії сайту на своєму жорсткому диску - при падінні сайту ви зможете відновити його із зробленої копії. Список адрес для сайту, Юкозом, що надаються, досить великий: ім'я.ucoz.ru (com, net, de, org, ua, lv і ін.), ім'я.clan,su, ім'я.moy,su, ім'я.at,ua, ім'я.do,am та інші. Достоїнства. Широкі можливості, повний контроль коди, багато готових рішень, шаблонів, величезна кількість учбових матеріалів. Є можливість безкоштовно приєднати свій домен. Могутня підтримка на форумі. Недоліки. Нав'язливий рекламний блок, розміщений в правому верхньому кутку вашого сайту, зняття якого вимагає оплати. Створення сайту не можна назвати дуже простим процесом - людям, що не володіють,  навиками конструювання сайтів, доведеться витратити якийсь час на навчання.
webstolica.ru
Конструктор на базі відомої системи управління сайтом Amiro.CMS, що дає в руки всю потужність цього движка. Проект має різні редакції, у тому числі і дві безкоштовні (на момент публікації цього списку), такі, що дозволяють зробити повноцінний сайт з гнучкою структурою і гнучкою побудовою окремо узятої сторінки. Дисковий простір, що виділяється, для цього - 500 мегабайт. Робота починається дуже швидко, так само як і створення сайту, а ось його редагування і наповнення може викликати деякі складнощі: Amiro, як і будь-який могутній конструктор, вимагає часу на вивчення інтерфейсу, його можливостей і опцій. А їх у цього конструктора дуже багато - є можливість створювати свої шаблони з різним розташуванням блоків, редагувати готові шаблони, керівники виведенням інформації, працювати з он-лайн файловим менеджером і через протокол ФТП, групувати сторінки в каталоги, задавати кожній сторінці безліч властивостей, зокрема свої мета-теги і URL, створювати нові блоки зі своїм кодом. Як готові рішення надається форум, гостьова книга, блог зі своїм архівом, фотогалереї, файловий архів, реєстрація відвідувачів на сайті, карта сайту, пошук і теги (з хмарою тегів). При редагуванні структури і обслуговуванні сайту використовується центральне меню, при роботі із сторінками використовується візуальний редактор з повним доступом до HTML-коду і підсвічуванням синтаксису. За допомогою візуального редактора можна вставляти різні передвстановлені блоки - останні новини, випадкова фотографія, анонси, останні коментарі і так далі Крім цього, є готові плагини для роботи з Trustlink.ru і Sape.ru. Конструктор дозволяє безкоштовно приєднувати свій домен і у будь-який момент проводити резервне копіювання свого сайту, при цьому копії зберігаються на сервері конструктора. Сервіс надає достатньо велика кількість документації, є форум і розділ питань-відповідей. Реклама публікується, але вона дуже непомітна - декілька контекстних посилань в нижній частині сайту. Список URL-адресов виглядає так: ім'я.web-box.ru, ім'я.wmsite,su, ім'я.nsknet,ru. Достоїнства. Широкі можливості і гнучкість в конструюванні структури сайту і сторінок окремо, Повний контроль коди. Велика кількість учбової документації. Безкоштовне використання свого домена і опція створення резервної копії. Неагресивна, малопомітна реклама. Недоліки. Наявність реклами (ненав'язлива, але все таки є). Потрібний час на вивчення движка.
nethouse.ru
Дуже непоганий і перспективний російський конструктор, Має російську, українську і англійську локалізації, а також повністю українську версію, розташовану на nethouse.ua. Один з проектів, де реклами немає взагалі і є безкоштовна опція підключення домена - у небагатьох конструкторів є таке прекрасна комбінація! У плані якоїсь особливої гнучкості в створенні сайту говорити не доводиться - контролю коди немає, немає і можливості створення свого блоку на бічній панелі сайту. Втім, це можна сказати про більшість конструкторів, зате серед готових рішень є фото-галерея, каталог товарів, відгуки і коментарі, пошук, новини, статистика відвідин і навіть перелік послуг з можливістю оформлення замовлення - повний набір для створення як сайту-візитки, так і невеликого представництва фірми з переліком продукції. Окрім цього, на Nethouse також можна безкоштовно створити свій інтернет-магазин. Редагування сайту проводиться за допомогою різних меню - нічого нового не немає, досить зручно. Тест редагується невеликим візуальним редактором, що дозволяє завантажувати картинки і відеоматеріали. Кожна сторінка має свої мета-теги. Свої CSS стилі створювати не можна. Готових шаблонів замало, але є можливість їх зміни. Збереження резервної копії сайту немає - ось вже дійсно жалко. Є живий форум, блог, група вконтакте і учбові матеріали. Адреси сайтів, Nethouse, що надаються: ім'я.nethouse.ru, ім'я.nethouse.me, ім'я.nethouse.ua  Достоїнства. Швидкий старт без спеціальних знань. Інтуїтивне зрозуміле редагування. Досить широкий набір готових рішень. Безкоштовне приєднання свого домена. Немає реклами - в нижній частині сайту тільки посилання і маленький логотип Nethouse. Недоліки. Відсутність контролю коди. Немає можливості збереження копії сайту на вінчестері.
setup.ru
 Setup.ru - ще один представник рунета, що намагається зайняти свою нішу на ринку сайтобудівельних сервісів. Зробити це нелегко, тому власники проекту намагаються привернути нових членів за допомогою партнерської програми - на цій справі можна навіть небагато заробити. Setup створений в 2011 році. На базі цього конструктора можна досить швидко зробити собі сайт - пропонується безліч якісних шаблонів, наповнення проводиться за допомогою візуального редактора. Доступу до коду в безкоштовній версії немає, як немає можливості створювати свої стилі CSS. Розширюваність сайту досить широка - як нові сторінки можна вибрати фото-галерею, звичайну сторінку, сторінку каталога або новин. Як додаткові готові розширення пропонуються форма зворотного зв'язку, коментарі, пошук по сайту і лічильник лайков. Setup надає можливість використання свого домена безкоштовно. Реклама присутня у вигляді банера, але розташовується він в бічній панелі і тому не такий нав'язливий, як на Юкозі. З повчальних матеріалів проект має FAQ і відеоматеріали. Форуму немає, але є живий розділ Вконтакті. Збереження файлів сайту і його бази даних на жорсткий диск немає.
Достоїнства. Дуже швидкий старт. Не вимагається спеціальних знань. Велика кількість шаблонів - більше 7000. Реклама ненав'язлива, є можливість безкоштовного приєднання свого домена.
Недоліки. Відсутність контролю коду і витікаючі з цього обмеження в гнучкості. Немає можливості збереження образу сайту на вінчестер.
webnode.ru
Зарубіжний конструктор з штаб-квартирою в Швейцарії. Створений чеськими програмістами. Проект має різні пакети (особистий-сайт, бізнес-сайт і інтернет-магазин), які в стартових варіантах безкоштовні, - гроші беруться за додаткові послуги, Але навіть на стартових варіантах забезпечується дуже широкі можливості і гнучкість в створенні як сторінок, так і структури сайту. Webnode має безліч мовних локалізацій, зокрема і українську. На базі цього конструктора можна безкоштовно зробити ресурс з достатньо складною структурою - є можливість створення категорій статей, що рідко зустрічається в безкоштовних варіантах. Крім каталогів є можливість створення фото-архівів, опитів і новин. Є конструктор форм і RSS-канали. Є, що дійсно вражає, можливість застосування різних шаблонів до різних сторінок, створення любительських блоків з можливістю їх розміщення в різних місцях сторінок, використання тегів з подальшою генерацією хмари тегів. Кожна сторінка сайту має свої мета-теги і опцію, що дозволяє задати їй свою url-адресу. Є можливість підтвердження сайту в аккаунті Google Webmaster, вставки коду Google Analytics, соціальних сервісів і карт Гугла. При створенні сайту автоматично генерується його карта і за умовчанням є пошук. Редагування структури сайту походить з логічного загального меню, блоки і текст редагуються візуальним редактором, що дозволяє завантажувати свої графічні елементи. Реклами і контролю коди немає. На жаль, немає і можливості збереження сайту - тільки в платному варіанті. Webnode надає учбові матеріали і FAQ, доступне за адресою support.webnode.com. Адреса сайту, зробленого на Webnode, буде такою: ім'я.webnode.com.ua/. Достоїнства. Щонайширші можливості в створенні сторінок і структури сайту. Безкоштовне приєднання свого доменного імені. Безліч різних готових доповнень. Достатньо зрозумілий для таких можливостей інтерфейс. Немає реклами. Недоліки. Платна послуга створення запасної копії сайту. На освоєння інтерфейсу новачкам може потрібно певний час - плата за широкі можливості.
umi.ru        
Umi.ru - дочірній проект відомого движка для сайту UMI. Конструктор має платну і безкоштовні версії. Остання має досить багато обмежень, серед яких найбільш важливою є відсутність прив'язки свого домена. Розмір сайту на безкоштовній версії конструктора не повинен перевищувати 100 мегабайт. Серед доступних розширень сайту пропонуються фото-галерея, каталог товарів, форма зв'язку і блог - не так вже і мало. Контролю кодів немає, редагування проводиться в блоках шаблону за допомогою візуального редактора. Можливості створення своїх стилів CSS в безкоштовній версії не передбачено. Адреса сайту виглядатиме як ім'я.umi.ru. Реклами немає. Опції збереження копії сайту також немає. Є партнерська програма. Umi.ru пропонує велику кількість шаблонів, які можна міняти, завантажуючи свої картинки - в цьому плані все здорово, а ось учбових матеріалів немає. Для досвідчених користувачів або веб-майстрів проблем не буде, але для початківців розділ допомоги напевно б  став в нагоді. Достоїнства. Немає реклами - тільки посилання в підвалі сайту. Готові стандартні рішення. Недоліки. Відсутність контролю коди і гнучкості в побудові сторінки. Приєднання власного домена вимагає переходу на платний пакет.
wix.com     
Достатньо відомий зарубіжний безкоштовний  сервіс. Створений в 2006 році. Сайти робляться з використанням стандарту Html5. Конструктор пропонує безліч шаблонів, меню, галерей, шрифтів і дизайнерських рішень, які можна використовувати в роботі. На wix.com можна дуже швидко зробити сайт (у тому числі і мобільний) без знання HTML і програмування - всі кроки пропонує майстер створення сайту, а його наповнення, включаючи впровадження мультимедійних елементів і соціальних сервісів здійснюється за допомогою  Drag and Drop (перетягнув і вставив) редактора. Wix запропонував дуже цікавий варіант - він дуже легкий в освоєнні і для людей, що не мають навиків створення з сайтів, виявиться просто знахідкою - дійсно конструктор. Відповідно, при такому підході контролю коду вже немає. Wix, на жаль, має платну опцію приєднання власного домена, зате в безкоштовній версії сайту немає реклами - тільки невелика смуга внизу сторінок з назвою конструктора і посиланням на нього. На сервісі є повчальні матеріали, блог і форум. Достоїнства. Дуже швидкий старт без спеціальних знань. Зручний редактор, безліч якісних шаблонів і готових рішень - чат, будівельник форм та інші. Недоліки. Відсутність контролю коду і витікаюче з цього чинника обмеження в гнучкості сайту - якщо захочеться зробити крок убік, то це може виявитися проблемою. Приєднання свого домена вимагає переходу на платний пакет. Деякі з готових рішень англійською мовою. 
jimdo.com
Німецький конструктор сайту, що має безліч мовних локалізацій, у тому числі і російську - з інтерфейсом проблем немає, все працює чітко. Сервіс пропонує декілька тарифних планів, серед яких є і Jimdofree, - безкоштовний. Тариф Jimdofree дозволяє зробити досить багато і дуже швидко. Як і інші конструктори, функціонал його обмежений, але зробити невеликий корпоративний сайт з блогом можна, у тому числі і мобільну версію. При цьому почати працювати можна практично відразу - реєстрація дуже швидка. Наповнення сайту відбувається через центральне меню і різні контекстні меню, що з'являються при наведенні курсора миші на редагований елемент сторінки. Такий підхід достатньо гнучкий, бо варіантів розташування, відображення елементу, його переміщення і властивостей пропонується досить багато. Можна конструювати форми, вставляти різні види полів. Гнучка система завжди складніша, ніж проста, тому на вивчення випадних меню може потрібно якийсь час. Є, звичайно, учбові матеріали, але їх замало, вірніше, немає потрібних подробиць. У веб-сервера-майстра питань не виникне - все зрозуміло, а ось для людей, що не розбираються в коді, деякі моменти напевно будуть незрозумілими. Конструктор пропонує багато шаблонів оформлення. Повного доступу до коду немає, але є можливість вставляти свої HTML-элементи у вигляді коди. Можна редагувати тег HEAD, створювати свої стилі CSS. На жаль, безкоштовний тариф не дозволяє прив'язати свій домен. Немає і збереження копії сайту, взамен конструктор робить щоденне загальне збереження. Як розширення окрім блога є галерея, RSS-стрічка, форма зв'язку і гостьова книга. Достоїнства. Досить широкі можливості редагування сторінки. Вбудована галерея, блог і інші розширення. Немає реклами, тільки невеликої блочок Jimdo в підвалі сайту. Недоліки. Немає збереження копії сайту. Немає можливості приєднання свого домена — тільки на платному тарифі. У безкоштовному варіанті немає мета-тегів.

key.ua  
Український безкоштовний конструктор сайту, є частина порталу online.ua. Проект не нав'язує рекламу, має російську і українську локалізації інтерфейсу. Конструктор дозволяє робити дуже гнучкі сайти — можна створювати свої блоки, розташовувати з в потрібному порядку і указувати, чи буде блок відображатися на всіх сторінках або тільки на одній. Є контроль HTML коди — можна навіть вставляти Javascript. Редагування сайту відбувається перетягуванням блоків, а редагування самих блоків — за допомогою візуального редактора. Конструктор не балує великою кількістю шаблонів і розширень — серед готових є тільки лічильники і форма відправки. Все останнє доведеться робити самому, для цього і дається повний контроль коду. Опції приєднання свого домена немає, так само як і немає і мета-тегів для кожної сторінки і опції збереження копії сайту. Учбових матеріалів немає, доступ до коду припускає його знання і розуміння здійснюваних дій. Форуму і блога також немає. Достоїнства. Дуже гнучкі можливості при створенні і редагуванні сторінок сайту. Контроль коду. Немає реклами. Недоліки. Немає опції приєднання свого домена і учбових матеріалів. Мало розширень функціоналу. Немає співтовариства і можливості збереження копії сайту.

  Додатково:  http://www.developerscompany.com/   www.ukrcoder.com.ua/‎      www.okis.ru/‎  
Отже, тепер ви знаєте, де можна безкоштовно зробити сайт — вибір більш ніж широкий. Завершуючи огляд, хочеться нагадати один вислів — безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Ні, ніхто не збирається доводити, що сайт на конструкторі — це погано: сотні тисяч сайтів зроблені на різних конструкторах і спокійно працюють. Але річ у тому, що адміністрація сервісів не несе ніякої відповідальності перед вами — щоб переконатися в цьому досить заглянути в угоду про використання. Тому, затіваючи дійсно серйозний проект, варто подумати про доцільність використання безкоштовних конструкторів, а якщо вже вирішили, то, принаймні, обов'язково варто купити власне доменне ім'я, яке залишиться вашим назавжди. І ще. Якщо ви плануєте зайнятися заробітком в інтернеті за допомогою сайту, то обов'язково потрібно пам'ятати, що багато НЕ ПРИЙМАЮТЬ сайти, розміщені на безкоштовних майданчиках. Критерії — відсутність реклами, можливості збереження сайту на свій диск і приєднання власного домена. Безкоштовно, зрозуміло. Якщо для вас не мають значення вищезгадані критерії, і ви не хочете «паритися» з кодом, то в цьому випадку ваш шлях лежить на Wix — простіше вже нікуди: наприклад, зробити сайт-візитку можна буквально за 5-10 хвилин. Якщо не має значення наявність реклами і потрібна виняткова гнучкість сайту, то це вам дадуть Вебстоліца або Юкоз. Прекрасний і дуже гнучкий Webnode, непоганий Nethouse, шкода що в них немає збереження. Якщо передбачається проект з декількома десятками сторінок, то має сенс спробувати декілька конструкторів, керуючись вищенаведеними описами, ніж потім мучитися і переїздити на інший конструктор. 

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 4171 | Додав: Vlad_Kurylak | Теги: створити сайт безкоштовно, список безкоштовних конструкторів с | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Форма входу

Пошук

Календар

«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наше опитування

Оцініть цей сайт
Всього відповідей: 18

Підписка на розсилку rss

Підписка. Ваш email:

Delivered by FeedBurner

Міні-чат

 
200

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостів: 1
Користувачів: 0

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Різне

лічильник відвідувань 200stran.ru: Flag Counter