Середа, 27.05.2020, 15:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт не обслуговується! Нова адреса: http://kurylak.ga/

Каталог статей

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 24
Показано матеріалів: 1-20
Сторінки: 1 2 »

UACMS: Про систему

View: 260 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 27.03.2016
UACMS: Про систему

Безкоштовність
Система абсолютно безкоштовна.
Швидкість
Наш пріоритет при розробці на швидкість роботи системи і зручності використання. Висока швидкість роботи скриптів і Ajax інтерфейс панелі управління дають переваги UACMS перед іншими системами.
Шаблони
Шаблони влаштовані максимально просто, можливо змінити відображення будь-якої сторінки сайту починаючи від новин і закінчуючи форумом. Повне відділення HTML, проста і зрозуміла з першого погляду мова шаблонів.
Свобода вибору
Підтримка зберігання даних в текстових файлах або MYSQL. У разі використання файлової бази даних ви отримуєте максимально монолітний сайт, який ви можете зберігати в системі контролю версій або можете сконвертувати БД в MYSQL що дасть вам велику продуктивність і надійність.
Функціональність
Велика кількість модулів з коробки, деревовидні коментарі, форум і гнучкість. Все це ви отримуєте при використанні UACMS.
Нові технології
Система підтримує нові технології, такі як Html5. Використовує всю потужність мови програмування PHP 5.2.
Безпека
 UACMS украй надійна в плані безпеки, вам не доведеться турбуваться з приводу захисту сайту.

І по-друге, і це найголовніше, - ті шаблони, що доступні нам в UACMS, - насправді не шаблони, а чисті заготовки-«скелети», на основі яких сайтоскладач може створити свій, унікальний дизайн. У цих шаблонах можна міняти місцями блоки і колонки, міняти освітлення сторінки зі світлого на темний, збільшувати або зменшувати ширину блоків, і багато що інше, - коротше кажучи, не обмежуватися лише декоративним коректуванням дизайну під себе, міняючи фон і шапку, але кардинально створювати на основі заданої чернетки виключно свій шаблон.
І дійсно, варто вивчити всі шаблони, викладені в інтернет до різних CMS, щоб переконатися - всі шаблони по суті зводяться до двох основних: триколоночний і двухколоночний. Решта відмінностей у цих шаблонів чисто декоративного характеру: різні фони, шапки, кольори блоків і посилань, тобто все те, що ми все одно міняємо під себе після установки шаблону.

 


uacmsUACMS - це легка, але, в той же час унікальна у своєму роді система управління сайтом, що використовує як бази даних MYSQL або текстові файли (Flatfiles DB). Cістема розроблялася як проста в установці і управлінні, могутня, гнучка і швидка в роботі.
UACMS підходить як для створення домашньої сторіночки або сайту-візитки фірми, так і для невеликого порталу.
Система UACMS розповсюджується безкоштовно.
Основні модулі
    Стрічка новин.     Сторінки.
    Опитування.     Гостьова книга.
    Архів файлів.     Статті.
    Фотогалерея.     Користувачі.
    Багаторівневі (деревовидні) коментарі.
    Форми зворотного зв'язку, що настроюються.
    Модуль зворотного зв'язку.
    Розсилки.     Пошук.
    Форум.  Оголошення.
    Модуль управління базою даних.
    Аудит.     Управління кешем.
Деякі особливості
    Модульна система.
    Мова шаблонів, що дозволяє виконувати різні умови, побудована на блоковій основі. Повна незалежність контента від шаблонів.
    Зберігання даних в текстових файлах (Flatfiles) або в MYSQL.
    Генерація посилань в стилі ЧПУ.
    Централізована система коментарів.
    Система деревовидного представлення даних з необмеженою вкладеністю.(Архів файлів, Статті, Галерея).
    Розподіл прав адміністраторів.
    Gzip стиснення.
    Генерація meta-тегів.
    WYSIWYG HTML-редактор.
    Інсталятор.
    ЛОГ дій адміністраторів і Запис рефералів.
    Антиспам-картинки (Captcha).
    Прикріплення зображень і створення ескізів до Новин, Файлів, Статей.
    Можливість прикріплення файлу до повідомлення в модулі Зворотний зв'язок.
    Форум (з можливістю створювати під-форуми)
Системні вимоги
Операційна система Linux/unix або Windows.
Сервер з підтримкою PHP 5 >= 5.2.0 і htaccess.
Необхідні розширення PHP: GD, Mbstring, Iconv, Zip.
Бажано: MYSQL будь-якої версії і розширення php mysql (при установці системи з використанням MYSQL).

Перейти на сторінку завантаження

Анонси сайту

View: 305 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 20.02.2016
JavaScript ігри, Сторінкa JavaScript, Велика теорема Ферма, Оптичні ілюзії, Українські винаходи і відкриття. Алекс Філіппенко, Стівен Уільям Хокінг і Хейбл Брайан,  книги Фізика майбутнього Мічіо Кайку і Коротка історія часу. Стівена Гокінга місячний модуль для сайту - все це ви можете знайти на сайті  http://kurylak.ga/reguser/

Iдеал українського виховання

View: 816 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 31.12.2014

ВАЩЕНКО Григорій (23.IV.1878, с. Богданівка Полтавської обл. — 2.V.1967, Мюнхен) — український педагог і психо­лог. З 1918 працює доцентом Українського Полтавського університету, з 1927 профе­сор Інституту народної освіти в Полтаві, з 1936 — Сталінградського педагогічного інституту. Після Другої світової війни працює в Українському вільному універси­теті, а з 1950 — ректор Української бого­словської академії в Мюнхені. Автор ряду педагогічних праць, зокрема "Загальні методи навчання", "Виховання волі і характеру", "Основи естетичного вихован­ня" тощо.

3D-принтери:індустріально-цифрова революція

View: 448 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 25.12.2014
Експерти впливового журналу Economist недавно назвали технологію 3D-друку третьою індустріальною революцією, яка тихо і непомітно відбувається зараз прямо у нас за вікном. І поки деякі країни по-старому інвестують боргові мільярди в ”традиційне виробництво”, деякі гравці вже усвідомили масштаб майбутніх змін. Наприклад, США в найближчій перспективі планує повернути виробництво на свою територію замість традиційного, але це будуть головним чином високотехнологічні і універсальні технології на базі 3D-друку, для чого планується масштабне державне субсидування цього процесу, аналогічне поточному американському прориву із добування власного сланцевого газу і нафти.

Aктриси і моделі

View: 1874 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 25.12.2014

Порноактриси Чехії

Лаура Енджел Laura Angel                              Ellen Saint
Сільвія Сейнт (англ. Silvia Saint)                Даніелла Раш
Зденка Подкапова                                             Микита Деніз Nikita Denise
Лінн Стоун Lynn Stone                                       Ліа Де Мей
Яна Кова Jana Cova
                                Карла Кокс Carla Cox та інші...

 

Тибетська книга мертвих

View: 290 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 12.11.2014
Тибетську Книгу Мертвих, священну книгу Тибету читають, як у нас псалтир, над труною померлого протягом 40 днів з дня смерті, виключаючи перші три дні. Звичайно, коли померший бідний, читання укорочують, а іноді і взагалі лише згаданий, як у нас на третій день, дев'ятий, двадцятий і сороковий. А то і просто покладуть під голову покійному. Тибетська книга мертвих - ця книга-повчання в тому, як поводитися Покійному на Тому Світі.

Новорічні вітання.

View: 336 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 12.11.2014
З Новим роком Вас вітаю! Зичу свят великих вам. Щастя й радості бажаю Нашим дорогим гостям. У зимку хто, Скажіть мені, Малює квіти На вікні? (Мороз)

Нове Місто

View: 400 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 12.11.2014
Батицький Тарас Іванович - директор Новоміської школи з 1977 по 1994 роки З рукописів Батицького Тараса Івановича – визначного знавця місцевості

Виробництво процесорів

View: 688 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 12.11.2014
У відшліфовані кремнієві пластини необхідно перенести структуру майбутнього процесора, тобто упровадити в певні ділянки кремнієвої пластини домішки, які у результаті і утворюють транзистори. Як це зробити? Взагалі, нанесення різних шарів на процесорну підкладу це ціла наука, адже навіть в теорії такий процес непростий (не говорячи вже про практику, з урахуванням масштабів). але ж так приємно знатися на складному ;) Ну або хоч би спробувати розібратися.

Лікбез для чайників

View: 441 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 31.07.2014
Походження життя. Еволюційна теорія Ч. Дарвіна. Мікроеволюція і видоутворення. Термоядерні реакції

Хмарні технології у школі Служба SkyDrive

View: 807 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 18.07.2014

Microsoft Office 365 — це набір програм, що базується на хмарних технологіях і включає в себе безкоштовну електронну пошту, службу обміну миттєвими повідомленнями, засіб проведення відеоконференцій і здійснення голосових викликів, а також дозволяє створювати і редагувати документи в онлайні. Хмарний формат означає, що всі дані зберігаються в центрі обробки даних Microsoft, а не на комп'ютері користувача, і це забезпечує користувачам доступ до документів і даних з різних пристроїв через Інтернет з допомогою браузера. До складу Microsoft Office 365 входять служби Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Lync Online, Office Web Apps, а також остання версія набору програм Microsoft Office Professional Plus (у деяких тарифних планах). 

Нанотехнології

View: 468 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 30.06.2014

Нанотехнології можна означити як технології, основані на маніпуляції окремими атомами і молекулами для побудови структур із наперед заданими властивостями.
Нанотехнології розвиваються за такими основними напрямами:
створення матеріалів з ексклюзивними, наперед заданими властивостями шляхом оперування окремими молекулами;
конструювання нанокомп'ютерів, які використовують замість звичайних мікросхем набори логічних елементів з окремих молекул;
збирання нанороботів — систем, що саморозмножуються і призначені для ведення будівництва на молекулярному рівні.

Шахи

View: 315 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 21.06.2014
Шахи з Гаррі Каспаровим. Можливість проходити кар"єру та підвищувати рейтинг, відкриваючи тим самим більш сильних суперників, Можлива гра нарейтинг, швидкі шахи з лімітом часу, або проста гра удвох з другом. одним словом цікаво...


 Віртуальні дівчата на робочий стіл

View: 1254 / Додав: Vlad_Kurylak / Дата: 02.06.2014

Стриптиз на робочому столі                          
Красиві віртуальні дівчата танцюють на вашому робочому столі. Стриптиз моделей можливий у режимах: танець, еротика, порно. Програма розроблена фірмою  Totem. У показі беруть участь справжні відомі моделі, актриси порно. Фотосети і біографії стриптизмоделей тут: ПОДИВИТИСЬ

Завантажити фотосесії та біографії моделей

Караоке-архів FAQ по злому паролів тости і поздоровлення Стриптиз на робочому столі Фізика для вчителя і учня нанотехнології Шахи Macromedia_Flash-6.0 Macromedia_Flash Ключ DRWEB Квантовий компютер прошивка тюнерів класу Orton4100 Марян Куриляк Владислав Едуардович 34 випуск Новомімької ЗОШ Куриляк Павло Владиславович Карта України cтрічка новин rss лічильник відвідувань сайту Інтернет-шаринг список безкоштовних конструкторів с створити сайт безкоштовно новини науки Cтворення сайту
1-20 21-24

Форма входу

Пошук

Календар

Архів записів

Наше опитування

Оцініть цей сайт
Всього відповідей: 18

Підписка на розсилку rss

Підписка. Ваш email:

Delivered by FeedBurner

Міні-чат

 
200

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостів: 1
Користувачів: 0

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Різне

лічильник відвідувань 200stran.ru: Flag Counter